Centrum žilní chirurgie Kojetín
náměstí Republiky 905
Kojetín
752 01

MUDr. Pavel Matoušek, Ph.D.
tel.: 581 701 180
mobil: 602 775 626
mail: zilnichirurgie@zilnichirurgie.cz

zobrazit větší mapu

Zhodnocení XX. lékařského sympozia v Kojetíně

23.12.2016


Městské kulturní středisko v Kojetíně již po dvacáté poskytlo své prostory lékařům, odborným pracovníkům ve zdravotnictví farmaceutickým firmám. XX. Lékařský seminář byl slavnostně zahájen 25. listopadu v 9 hodin. Po té následoval bohatý dvoudenní program v sále i v předsálí kulturního střediska. První den sympozia byl členěn do pěti odborných bloků. Své zkušenosti a poznatky představili lékaři z různých oborů medicíny. Zastoupena byla chirurgie, interní lékařství, urologie, kožní lékařství, oční lékařství, lymfologie…


Sesterská sekce se zaměřila především na problematiku seniorů. Účastníky seznámila se svými novými, praxí ověřenými postupy ošetřování a možnostmi další kvalitní péče, kterou lze poskytovat v péči o naše starší spoluobčany. To vše bylo doloženo názornými ukázkami formou videozáznamu.


Svůj prostor na sympoziu mají i farmaceutické firmy. Nepostradatelným a každoročním účastníkem je firma Lohmann- Raucher. Ta představila nejen své produkty, ale přispěla do odborného programu i přednáškami.


První náročný den poskytl zúčastněným prostor pro odpočinek a relaxaci. Večerní prohlídka zámku v Tovačově určitě přispěla k osvěžení a obohacení kulturním zážitkem.


Následující sobotní den opět pokračoval přednáškovými aktivitami, tentokrát rozvržených do čtyř bloků. Poslední přednáška skončila v 16 hodin. Definitivně se tak ukončilo dvoudenní setkání.


Za hladkým a příjemným průběhem celé akce se skrývá práce mnoha ochotných a obětavých lidí. Přispění každého jednotlivce pomohlo k zajištění velmi kvalitní úrovně sympozia.

Poděkování patří všem aktivním účastníkům z řad lékařů. Obsluha audiovizuální technika pod vedením Ing. J. Stona byla bezchybná. Je nutno ocenit vysokou úroveň cateringových služeb firmy paní B. Medunové Conti Catering. Nemohu opomenout farmaceutické firmy, ty přispěly k zajištění akce formou svých sponzorských darů.


Máme před sebou celý rok k načerpání nových zkušeností a poznatků. Rok pro další nápady, inovace, podněty…..


Těším se na společné setkání v roce 2017.


MUDr.Pavel Matoušek, PhD


XX. lékařské sympozium v Kojetíně    XX. lékařské sympozium v Kojetíně

XX. lékařské sympozium v Kojetíně    XX. lékařské sympozium v Kojetíně

XX. lékařské sympozium v Kojetíně    XX. lékařské sympozium v Kojetíně

07.12.2018 XXII. lékařské sympozium

Tradiční XXII. lékařské sympozium se uskutečnilo dne 23. listopadu 2018 v Kojetíně. Více informací se dozvíte v článku.

Celý článek